Ekibimiz

ÖMER AYDIN

Gazi Üniversitesi İktisadi ve idari Bilimler Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini 1993 yılında tamamladı. Kişisel Gelişim, Kalite, Toplam Kalite, ISO 9000 Kalite Yönetim Sistemi, Toplam Kalite Yönetim Yönetimi, Çevre Yönetimi, Yönetim, Organizasyon, İnsan Kaynakları, Faaliyet ve Süreç Denetimi, Finans Yönetimi, İnsan Tanıma Yönetimi, Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma vb. birçok konuda eğitimler aldı.

Eğitimini tamamladıktan sonra; değişik sektörlerde kalite departmanlarında çalıştıktan sonra, 1995 yılından itibaren çeşitli firmalarda; Organizasyon-Reorganizasyon, Sistem Kurma ve Süreç Geliştirme, Genel Yönetim Danışmanlığı, İnsan Kaynakları Danışmanlığı, Satış ve Pazarlama Danışmanlığı, Eğitim Danışmanlığı, Aile Anayasası Oluşturma ile ilgili çalışmalarına devam etmekte, bu alanlarla ilgili eğitimler düzenlemektedir.

Dönem Yönetim Danışmanlık firmasının kurucusu olarak; Tekstil, İnşaat, Makine, Gıda, İlaç, Mağazacılık, Medya ve İletişim, Belediye, Üretim, Elektrik Elektronik, Maden, Dış Ticaret, STK sektörlerinde çeşitli firmalara Yönetim Danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Aydın; Şirketlerin kişilere bağımlı olmadan faaliyetlerini sürdürebilmesi ve geliştirebilmesini sağlayan bir yapıya kavuşturulabilmesi için çalışmalarına devam etmektedir.